BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 6743444
nr 674 3444
Golvlampa
krom/trä
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 december 2010
kl 17:01:03
15/12 23:05:13
100 kr
18/12 17:28:52